poniedziałek, 14 września 2015

Inauguracja Grand Prix Trójmiasta w Gdyni!!

Otwieramy jesienno-zimowy sezon w biegach przełajowych i nordic walking! Zapraszamy serdecznie na inauguracyjną imprezę w Gdyni Karwiny, już 18 października!

Przed nami wymagająca 8km trasa, prowadząca przez lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Start i meta będą mieściły się w tym samym miejscu, a więc przy wejściu do lasu od ul. Zofii Nałkowskiej. Tam też, już od godziny 9:00 otwarte będzie biuro zawodów, gdzie nasza ekipa będzie na Was czekać z pakietem startowym.

Pierwsi wystartują biegacze, dla których wystrzał startowy usłyszymy o 13:00. Dokładnie o tej godzinie odbędzie się oficjalna rozgrzewka dla nordicowców, którzy 10 minut później wyruszą z linii startowej w głąb lasu.

Cały czas trwają zapisy. Rejestrując się do 16 października wpłacacie tylko 20zł. W tej cenie zagwarantowany macie numer startowy, pomiar czasu za pomocą chipów, odlewany medal oraz poczęstunek. Zatem, nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś!

http://nowe.elektronicznezapisy.pl/event/34/signup.html

Grand Prix Trójmiasta jest cyklem składającym się z trzech etapów, startu w Gdyni, Gdańsku i w Sopocie. W związku z tym po każdym występie otrzymujecie punkty do klasyfikacji generalnej, w której trzech najlepszych panów i pań w biegach oraz nordic walking otrzyma bony na odzież marki BRUBECK.

Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie :)Do zobaczenia 18 października!