piątek, 6 listopada 2015

Niedziela 13 grudnia - nadciąga drugi etap Grand Prix Trójmiasta!


Pogoda na połowę grudnia jest już zamówiona, wstępne profile tras są przygotowane, pozostaje tylko wybrać odpowiednia trasę, pojawić się na miejscu i wystartować w najciekawszym jesienno-zimowym cyklu w Trójmieście! Ponownie zarówno kijkarze jak i biegacze będą mogli zmierzyć się na równych zasadach w swoich kategoriach.

13 grudnia na Wyspie Sobieszewskiej oprócz samego Grand Prix nastąpi też otwarcie zawiłej, lecz doskonale oznaczonej, sieci szlaków nordic walking, po których to właśnie będą poprowadzone zawody. Wszystkie trasy obfitują w zakręty i drobne pagórki, wszystko to znajduje się w otoczeniu bujnego lasu sosnowego. O tej porze roku na Wyspie nie ma turystów, w związku z czym ścieżki będą wypełnione tylko przez sportowców.

Niedawno na Facebooku pytaliśmy Was czy wolicie, aby trasa przebiegała  lasem, czy plażą. Mając na uwadze Wasze zdanie, przedstawiamy dwie propozycje tras, które być może będziecie pokonywać podczas drugiego etapu.

I trasa:


II trasa:

Obie trasy mogą ulec jeszcze drobnym modyfikacjom. Czekamy na Waszą opinię na Facebooku :)

Ci, którzy jeszcze nie dokonali zapisu na bieg i marsz cały czas mogą jeszcze to zrobić. Na wszystkich czeka pamiątkowy medal i puchary dla najlepszych. Satysfakcja gwarantowana!!

http://nowe.elektronicznezapisy.pl/event/34/signup.html

http://chodzezkijami.pl/system/files/3746/original/GP3miasta%20-%20Gda%C5%84sk%20-%20Bieg.pdf?1445520365         http://chodzezkijami.pl/system/files/3747/original/GP3miasta%20-%20Gda%C5%84sk%20-%20NW.pdf?1445520399 


Pamiętacie, że podczas Grand Prix 3miasta odbędzie się również bezpłatny rajd NW - kliknij

Przed startem odbędzie się uroczyste otwarcie szlaków do nordic walking/narciarstwa biegowego Wyspy Sobieszewskiej, które powstały z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej.


ZAPRASZAMY !


Dla niepełnoletnich uczestników naszego cyklu przygotowaliśmy zgody rodzica:
chodzezkijami.pl/system/files/3833/original/zgoda%20rodzica.doc?1449046709