środa, 3 sierpnia 2016

LA - tak było...


Niedawno mieliśmy okazję zaprezentować nasz cykl przed najlepszymi animatorami w Polsce. Była to niepowtarzalna okazja spotkać się z ludźmi, którzy organizują świetne rzeczy dla innych. Do tego wymiana własnych doświadczeń i szkolenia dostępne dzięki Liderowi Animatorowi - było intensywnie!


Spotkanie miało miejsce w Dojo Starej Wsi - Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki. Jest to niesamowicie urokliwe miejsce, gdzie można odpocząć od zgiełku miast i różnych spraw życia codziennego. Idealne miejsce aby nastawić się na dostarczenie sporej dawki energii oraz wiedzy.


Od momentu przyjazdu przez 3 dni uczestniczyliśmy w różnych szkoleniach przygotowanych przez twórców programu Lider Animator.

Rozpoczęliśmy zajęciami z komunikacji, aby kolejno przejeść przez ćwiczenia profilaktyczne z zakresu fizjoterapii, zajęcia z psychologii sportu, ćwiczenia Sztuk Walki Karate oraz zajęcia z social-media.
Wyjazd zaowocował tym, że udało nam się już ustalić dokładne daty naszego cyklu w nadchodzącym sezonie. Staramy się również o pozyskanie sponsora, dzięki któremu udałoby nam się zrealizować wszystkie założone cele, uatrakcyjniając nasz cykl :)