czwartek, 3 listopada 2016

20 listopada startujemy w Sopocie!

Przed nami drugi etap tego wyjątkowego nordicowo-biegowego trójmiejskiego cyklu. W zeszłym roku ta impreza odbyła się na sopockiej plaży, tym razem uciekamy w las :) To właśnie w sopockim lesie przy Wiecie Borodziej powstanie miasteczko zawodów, z którego odbędą się starty na trasie 8 km.

Impreza wchodzi w skład Sopockich Czterech Pór Roku organizowanych przez sopocki MOSiR – tym razem przyszła pora na jesień. Liczymy, że 20 listopada słońce będzie przebijać się przez opadające liście, a aura będzie niezwykle sprzyjająca.

Grand Prix Trójmiasta łączy biegi i nordic walking, przy czym obie dyscypliny traktowane są jednakowo – przygotowano kategorie wiekowe w przedziałach co 10 lat, przy czym nagradzane będą najlepsze trójki w każdej z kategorii.

Program minutowy:
9:00 – otwarcie biura zawodów
10:30 – zamknięcie biura zawodów
10:45 – wspólna rozgrzewka
11:00 – start biegu 8 km
11:10 – start nordic walking 8 km
13:00 – dekoracja i zakończenie

Trasa:

Ten cykl jest jedyną serią imprez, która integruje Gdynię Sopot i Gdańsk. Wszystkie trasy są przełajowe i prowadzą leśnymi szlakami w najbardziej urokliwych zakątkach Trójmiasta. Dla zawodników przygotowano jeden dystans – 8 km, który pozwoli na start zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Na mecie rozdawane będą medale, które wraz z medalami z innych miejscowości stworzą wyjątkową układankę – w tym roku będzie to trójmiejski zegar, który z dumą będzie mógł zawisnąć w domach uczestników.


Tylko do 4 listopada można zapisać się w promocyjnej cenie – 20 zł!


Nie ma na co czekać – zapisz się i wystartuj w Sopocie: https://elektronicznezapisy.pl/event/125.html