środa, 7 grudnia 2016

Nadciąga finał drugiego Grand Prix Trójmiasta!


Wyspa Sobieszewska to doskonałe miejsce do zakończenia trójmiejskich zmagań. Piękne, puste leśne ścieżki, dużo przestrzeni, cisza i finałowa impreza. Koniecznie zabierzcie ze sobą czerwone mikołajowe czapki! W końcu święta już za pasem :)

Miejsce - Wyspa Sobieszewska, koniec ul. Falowej

Program minutowy:
9:00 - otwarcie biura zawodów
10:30 - zamknięcie biura zawodów
11:00 - start biegu
11:10 - start nordic walking
13:00 - dekoracja i zakończenie

W tym roku miasteczko zawodów zostanie przeniesione 100 metrów na północ względem zeszłego roku. Zainteresowanie tą imprezą jest tak duże, że trzeba było działać, by znaleźć większa przestrzeń do zorganizowania startu, mety i biura zawodów. Z leśnego parkingu biegacze i kijkarze wystartują w głąb wyspy na szerokie i zróżnicowane trasy Sobieszewa. Nie będzie to z pewnością bardzo łatwy szlak, gdyż znajdują się na nim liczne podbiegi i zbiegi dodające animuszu rywalizacji.


Plan trasy:

Na tym etapie uczestnicy będą mogli wreszcie skompletować zegar z medali, ci którzy wystartowali na wszystkich imprezach cyklu otrzymają mechanizm zegarowy i ramkę zamykającą całość :)

Dodatkowo udekorowani zostaną najlepsi zawodnicy całego cyklu. Przygotowano 12 statuetek, po trzy dla kobiet, mężczyzn w biegach i nordic walking.

Będzie ciekawie, do zobaczenia w Gdańsku Sobieszewie!


Osoby, które opłaciły któryś ze startów, ale nie wzięły udziału w imprezie i chcą otrzymać medal, muszą przejść lub przebiec trasę zawodów, podesłać nam ślad gps i wtedy odebrać medal.

Jeśli ktoś nie startował w którejś z imprez i nie dokonywał wcześniej opłaty, będzie mógł dokupić medal różniący się wyglądem, ale pasującym do kompletu. W tym wypadku też będzie musiał przejść/przebiec trasę i podesłać ślad gps. Zamówienia na te medale będą zbierane w Gdańsku.